KOLĘDA 2023
Tak jak w minionych latach, jeden z księży,
będzie przerywał wizyty,
na Mszę św. o godz. 18.00 i wróci na trasę kolędowania.
Serdecznie prosimy Parafian o wyrozumiałość.
W Kornem kolędy według nowego grafiku.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość rozpoczęcia kolędy w wyznaczonym dniu
wcześniej, np. o pół godziny czy nawet o godzinę,
na indywidualne życzenie parafian.
W tym celu należy skontaktować się telefonicznie
w godzinach pracy biura parafialnego
.
Można również podejść osobiście po Mszach św. niedzielnych.

Serdecznie prosimy o śledzenie terminów kolęd. Gdyby nastąpiły jakieś zmiany będziemy informować w ramach ogłoszeń parafialnych i na stronie internetowej.

Z radością oczekujemy spotkań z Wami w Waszych domach.
Duszpasterze

29 grudnia – czwartek
15.30 – KOLĘDA NA ŻYCZENIE
15.30 –
KOLĘDA NA ŻYCZENIE

30 grudniapiątek
15.30 – Moniuszki 1 i Moniuszki 2 (w trakcie Msza św. o 18.00)
15.30 –
Moniuszki 3 A,B,C

2 stycznia – poniedziałek
15.30 – Moniuszki 10 kl. A, B i Moniuszki 12 kl. B
15.30 –
Moniuszki 12 kl. A, C, D (w trakcie Msza św. o 18.00)

3 stycznia – wtorek
15.30 – Moniuszki 6 kl. A,B (Msza św. o 18.00) i Moniuszki 16 kl. B
15.30 –
Moniuszki 14 kl. B,A i Moniuszki 16 kl. A

4 stycznia – środa (DB)
15.30 – Norwida 3 kl. C,B,A
15.30 –
Moniuszki 20 A,B (Msza św. o 18.00)

5 stycznia –
czwartek
15.30 – Moniuszki 22 i Moniuszki 22A
15.30 –
Moniuszki 24 kl. B,A (Msza św. o 18.00)

6 stycznia –
piątek – TRZECH KRÓLI – kolędy nie ma

7 stycznia – sobota – I SOBOTA MIESIĄCA
13.00 – Norwida 1 kl. A,B,C,D
13.00 –
Moniuszki 18 A,B (Różaniec i Msza św. o 18.00)

8 stycznia – niedziela – kolędy nie ma

9 stycznia – poniedziałek
15.00 – Korne cz. VI
1
5.30 – Norwida 4 B,A (Msza św. o 18.00) i od około 19.00 ul. Poziomkowa oraz ul. Zawilcowa

10 stycznia – wtorek
15.00 – Korne cz. V
15.30Norwida 4a kl. A,B,C (w trakcie Msza św. o 18.00)

11 stycznia – środa – kolęda dekanalna
16.00Norwida 2 kl. D,E,F
16.00Norwida 2 A,B,C (w trakcie Msza św. o 18.00)

12 stycznia – czwartek
15.00 – Korne cz. IV
15.30Norwida 6 kl. C,B (Msza św. o 18.00) i po 19.30 Norwida 6 kl. A

13 stycznia – piątek
15.30Norwida domki nieparzyste 33,31,29b,29,25,23,23b oraz Norwida bl. 21A (Msza św. o 18.00 i Naboż. Fatimskie o 20.00)
15.30Norwida domki nieparzyste 7a,7,9a,9b,11,13,15,17,19 oraz Norwida bl. 21

14 stycznia –
sobota
13.00 – Paderewskiego 42, Norwida domki nieparzyste 35a,35,35d,35b,37,43,45,47 oraz Norwida domki parzyste 32,30,28,24,24a,22,16,14,12,10
13.00Moniuszki 5 kl. A i B (w trakcie Msza św. o 18.00)

15 stycznia – niedziela – kolędy nie ma

16 stycznia – poniedziałek
15.00 – Korne cz. III
15.30Moniuszki 7 (36 – 1) (w trakcie Msza św. o 18.00)

17 stycznia – wtorek
15.00 – Korne cz. II
15.30Moniuszki 9 (1 – 36) (w trakcie Msza św. o 18.00)

18 stycznia – środa (DB)
15.30 ul. Hallera (od strony basenu) (DB)
15.30 – Moniuszki 11 (1 – 36) (w trakcie Msza św. o 18.00)

19 stycznia – czwartek
15.00 – Korne cz. Ib
15.30 – Norwida 5 A,B (Msza św. o 18.00 i adoracja)

20 stycznia –
piątek
15.00 – Korne cz. Ia
15.30 – Moniuszki 13, Moniuszki 15 (w trakcie Msza św. o 18.00)

21 stycznia – sobota
13.00 – Małcużyńskiego 12, Moniuszki 17 (Msza św. o 18.00) i Moniuszki 19
13.00 ul. Siekierkowskiego i od około 14.30 Moniuszki 34

22 stycznia – niedziela – kolędy nie ma

23 stycznia – poniedziałek
15.30 ul. Malinowa (Msza św. o 18.00) i ul. Wrzosowa, Jaśminowa i Sasankowa
15.30 – ul. Żurawinowa (od strony Batu) i od około 19.30 ul. Jagodowa

24 stycznia – wtorek

15.30 ul. Piechowskiego domki (od strony szpitala) i ul. Lawendowa (w trakcie Msza św. o 18.00)
15.30ul. Moniuszki domki, ul. Chopina i ul. Małcużyńskiego domki

25 stycznia – środa
15.30 Piechowskiego 18 A,B,C (w trakcie Msza św. o 18.00)
15.30 – ul. Konwaliowa (36 – 1 )

26 stycznia – czwartek
15.30 Małcużyńskiego 6 A,B,C
15.30 – ul. Jeżynowa (Msza św. o 18.00 i adoracja)

27 stycznia –
piątek
15.30 Małcużyńskiego 8 kl. A,B, C (w trakcie Msza św. o 18.00)
15.30 – ul. Kalinowa

28 stycznia – sobota
13.00ul. Powojowa (od strony Lidla)
13.00 Małcużyńskiego 2 C,B,A (Msza św. o 18.00)

29 stycznia – niedziela – kolędy nie ma

30 stycznia – poniedziałek
15.30 ul. Kościuszki nieparzyste (23 – 3)
15.30 – Piechowskiego 38 (w trakcie Msza św. o 18.00)

31 stycznia – wtorek
15.30 – ul. Kościuszki parzyste (52- 32A)
15.30 – ul. Kościuszki parzyste (26 – 6) i ul. Fiołkowa (w trakcie Msza św. o 18.00)

1 lutego – środa (DB)
15.30 ul. Leśna boczna (2 wjazd) (3347) i Leśny Zakątek
15.30 – ul. Leśna boczna (1 wjazd) (35b – 41) i Leśne Wzgórze (Msza św. o 18.00)

2 lutego – czwartek
15.30ul. Leśna główna (33b – 1)

4 lutego – sobota – I SOBOTA
13.30 – Piechowskiego 22 A,B (Różaniec i Msza św. o 18.00)
13.30 Piechowskiego 22 C i od około 14.30 Małcużyńskiego 4 A,B,C

6 lutego – poniedziałek
15.30 Piechowskiego 20 A,B
15.30Małcużyńskiego 10 B,C,A (w trakcie Msza św. o 18.00)

7 lutego – wtorek
15.30 KOLĘDA DODATKOWA

Nowych Mieszkańców
bloków: Moniuszki 21, Moniuszki 23 i Paderewskiego 10 prosimy o skorzystanie z „kolędy dodatkowej” 7 lutego lub „kolędy na życzenie” 29 grudnia.
Bardzo prosimy o zgłaszanie się telefoniczne albo mailowe.
(
Prosimy poza adresem o podanie telefonu kontaktowego).

LEGENDA – KORNE
Cz. I a – ul. Przyjazna (numery 1 – 32)

Cz. I b – ul. Chrobrego 4, Korne 64A, 64, ul. Wł. Jagiełły 13,12, ul. Łokietka, ul. Chojnicka, Korne 172, Korne 173, ul. Spokojna (numery 1 – 13)
Cz. II – ul. Radosna (numery 38 – 3)
Cz. III – ul. Sportowa 1,10,8,6,4,2 oraz ul. Strzelecka 3,5,7,4,11,15,21,23,25,37,35,10,12 (bez numeru 28)
Cz. IV – ul. Bytowska (numery 32 – 2) i ul. Sportowa 12,16,18,22
Cz.V – ul. Młyńska 4,6,1,8,10,12,5,7,16,9,11,18,13,20,17,19,28,30,21,23,25 i Korne 17
Cz. VI – Garczyn, Al. Królów, Kania, ul. Rzeczna 20,16,18,12,14,9, Korne 9, ul. Rzeczna 2, ul. Strzelecka 28, Korne 51, ul. Młyńska 38/1, 36, 29, 29/1, Korne 183L