OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
14 czerwca 2026 r.

  1. Dzisiaj XI Niedziela zwykła.
    Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kolektę na naszą parafię.

  2. W miniony piątek zakończyliśmy OKTAWĘ BOŻEGO CIAŁA.
    Pragniemy serdecznie podziękować za trwanie przy Jezusie Eucharystycznym. Szczególne podziękowania kierujemy do Panów posługujących przy baldachimie,
    Paniom i Panom z Żywego Różańca za posługę przy sztandarze.
    Dziękujemy służbie liturgicznej i dzi
    ewczynkom sypiącym kwiatki.

  3. Biuro parafialne w tym tygodniu w czwartek i piątek w stałych godzinach.

  4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej i wieczorna Msza św.

  5. W czwartek o 18.00 nabożeństwo do św. Ojca Pio, Msza św. wieczorna oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30.

  6. W sobotę 20 czerwca centralne uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin – Patronki Kościerzyny. Suma odpustowa o godz. 13.00
    pod przewodnictwem Ks. Bpa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.
    Cały program odpustu i oktawy na plakatach.
    Tak jak co roku około godz. 11.00 przybędzie do nas pielgrzymka z Lipusza i Łubiany. Tu będą mieli chwilę odpoczynku i udadzą się na odpust Królowej Rodzin.

  7. W przyszłą niedzielę (21 czerwca) podczas Mszy św. o 12.00 będziemy przeżywali
    I rocznicę Komunii św. Dzieci rocznicowe zapraszamy na spotkania i ćwiczenia
    we wtorek 16 czerwca oraz w piątek 19 czerwca na godz. 19.00.

  8. FORMACJA DO BIERZMOWANIA.
    Przypominamy, że wyjazd na PRZYSTAŃ do Pelplina jest w poniedziałek 15 czerwca. Zbiórka przy kościele o 8.00. Powrót około 18.00. Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania, która nie uczestniczy w tym wyjeździe ma swoje spotkanie w piątek 19 czerwca o 18.00. Proszę zabrać ze sobą indeksy.